Acum este 13 Dec 2017, 04:35

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Nu te plictisi in vacanta! Invata despre siguranta!
Mesaj nouScris: 14 Iul 2011, 13:46 
Neconectat
Novice

Locaţie: Iasi
Şcoala s-a terminat de ceva timp, a venit vara, e cald şi nu prea mai ai cu ce să-ţi ocupi timpul? Noi îţi propunem o activitate interesantă: informează-te despre cum să fii în siguranţă pe Internet!

Saferpedia.eu – prima enciclopedie online cu termeni şi definiţii despre siguranţa pe Internet împreună cu Genium.ro, ECDL România, Reader’s Digest România, Kaspersky România, Bitdefender România şi UPC te premiază dacă dovedeşti că eşti informat în domeniu.

Ce trebuie să faci? Fii unul dintre cei mai activi utilizatori ai Saferpedia prin adăugarea de termeni şi definiţii, completarea sau modificarea celor existenţi! Astfel dovedeşti că ştii, că te-ai informat şi împărtăşeşti din cunoştinţele tale şi altora.

Dacă ţi-am trezit interesul, intră astăzi pe Saferpedia.ro, creează-ţi un cont şi contribuie cu informaţiile şi cunoştinţele tale la dezvoltarea conţinutului Saferpedia!

Regulamentul concursului poate fi accesat la adresa:
http://ro.saferpedia.eu/wiki/Nu_te_plic ... _siguranta!

Premiile oferite constau în licenţe antivirus, enciclopedii şi vouchere de certificare ECDL WebStarter (pentru cei care vor să înveţe cum să realizeze un site web) .

Concursul va fi lansat pe data de 15 iulie 2011 şi se va finaliza la data de 15 Septembrie 2011 iar câştigătorii vor fi publicaţi atât pe Saferpedia.eu cât şi pe http://www.sigur.info la data de 1 Octombrie 2011.

Sus

Subiectul mesajului: Re: Nu te plictisi in vacanta! Invata despre siguranta!
Mesaj nouScris: 17 Apr 2013, 14:08 
Neconectat
Novice

E bine de stiut pentru mini vacanta asta de 1 mai - Paste

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]